گزارشی از شکنجه وحشیانه همسر توسط مرد شیشه‌ای/ نامرد فرار کرد

مردی که بعد از همسرآزاری خشن فراری شده است، به صورت غیابی محاکمه می‌شود.

گزارشی از شکنجه وحشیانه همسر توسط مرد شیشه‌ای/ نامرد فرار کرد
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ متهم که حالا فراری است گلوی زنش را برید و دست و پایش را هم زخمی کرد. زن جوان حالا صدایش را از دست داده است.

یک سال قبل شهروندان منطقه‌ای در جنوب تهران گزارش یک چاقوکشی خشن را به پلیس دادند. زن ۲۵ ساله به نام دریا در این واقعه گلویش بریده شده و به شدت زخمی بود.

او که با سختی خودش را مقابل در خانه رسانده بود، با کمک همسایه‌ها به بیمارستان منتقل شد و معجزه‌آسا زنده ماند.

در حالی که دریا نیمه‌بیهوش بود برادر او از شوهرخواهرش به نام میثم شکایت کرد و گفت: خواهرم و شوهرش چند سال است با هم ازدواج کرده‌اند؛ اما شوهرخواهرم بیکار است و به مواد مخدر اعتیاد دارد. او شکاک است و آن‌ها بار‌ها با هم درگیر شده‌اند. خواهرم چند بار قهر کرد و به خانه ما آمد؛ اما هر بار با وساطت اطرافیان به خانه‌شان برگشت. آخرین بار نیز در درگیری خانوادگی، میثم خواهرم را به شدت کتک زد، دست و پای او را با چاقو زخمی کرد و سپس گلویش را برید.

با این شکایت تلاش برای ردیابی مرد شیشه‌ای آغاز شد؛ اما پلیس ردی از او به دست نیاورد.

در حالی که چهار ماه از این ماجرا گذشته بود دریا از بیمارستان مرخص شد؛ اما تار‌های صوتی او به شدت آسیب دیده بود و نمی‌توانست به درستی صحبت کند.

این زن در حالی که به سختی حرف می‌زد در تشریح جزئیات ماجرا به ماموران گفت: همسرم از همان ابتدای زندگی مشترک بیکار بود. او به مواد مخدر اعتیاد داشت و همیشه سر هر موضوعی مرا کتک می‌زد. او تحت تاثیر مصرف شیشه دچار توهم می‌شد. حتی چند بار تصمیم به جدایی گرفتم، اما او همیشه مرا تهدید به مرگ می‌کرد. آخرین بار وقتی با هم درگیر شدیم با چاقویی که همیشه در جیبش داشت به سمتم حمله‌ور شد و چند ضربه به دست و پایم زد. من روی زمین افتاده بودم که یکباره موهایم را کشید و گلویم را برید و بلافاصله از خانه بیرون رفت. من با سختی توانستم خودم را مقابل در برسانم. همان‌جا بیهوش شدم و همسایه‌ها مرا به بیمارستان رساندند. پلیس هنوز نتوانسته ردی از شوهرم پیدا کند؛ اما او چند بار با من تماس گرفته و من و خانواده‌ام را تهدید به مرگ کرده است.

در حالی که پزشکی قانونی جراحت‌های عمیقِ روی بدن زن جوان را تایید کرده بود پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری دو استان تهران فرستاده شد؛ اما در بررسی‌ها مشخص شد به خاطر شدت جراحت‌ها که مبلغ دیه آن بیشتر از دیه کامل است، رسیدگی به این پرونده در صلاحیت دادگاه کیفری دو استان تهران نیست.

درخواست اشد مجازات

به این ترتیب پرونده برای رسیدگی به شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و وکیل دریا که در دادگاه حاضر شده بود برای میثم اشد مجازات خواست.

او گفت: متهم پرونده فراری است و سه بار دستور جلب او صادر شده، اما هر بار گریخته و پلیس نتوانسته دستگیرش کند. متهم مرتب با موکلم تماس می‌گیرد و او را تهدید به مرگ می‌کند. موکلم هنوز تحت درمان قرار دارد و به زندگی عادی بازنگشته است. به همین خاطر تقاضا دارم هرچه زودتر به پرونده رسیدگی شود.

با این درخواست قرار شد مرد خشن به زودی در دادگاه محاکمه شود. چنانچه پلیس نتواند او را بازداشت کند، برایش غیابی حکم صادر خواهد شد.

ت ت
کدخبر: 154972 تاریخ انتشار
اخبار اجتماعی سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها