قتل دلخراش سرهنگ بازنشسته تهرانی+جزئیات

همچنین بازپرس سوم دادسرای امور جنایی تهران دستور بازبینی دوربین‌های مداربسته محل درگیری و مشخص شدن علت اصلی مرگ را صادر کرد

قتل دلخراش سرهنگ بازنشسته تهرانی+جزئیات

به گزارش منیبان؛ ساعت 4 بعد از ظهر چهارشنبه 24 اسفند، بازپرس محمد مهدی براعه از مرگ مردی میانسال در بیمارستان با خبر شد.

بررسی‌های اولیه مشخص شد مرد میانسال سرهنگ بازنشسته و رئیس اسبق پلیس پیشگیری پایتخت بوده که شامگاه سه‌شنبه در جریان یک درگیری دچار حمله قلبی شده و پس از انتقال به بیمارستان یک روز بعد جان باخته است.

شروع تحقیقات پلیسی کارآگاهان جنایی دریافتند روز حادثه یک گروه جدید بهره‌بردار که وظیفه‌اش محوطه سازی، نگهداری از مجموعه و اجاره مغازه‌ها و تعیین تیم حراستی است با پایان یافتن مدت زمان قرار داد بهره‌بردار قبلی، برای تحویل مجموعه مورد نظر به آنجا رفته بودند. اما گروه بهره‌بردار قبلی، با این ادعا که هنوز تسویه حساب نکرده‌اند از تحویل مجموعه خودداری کردند. اما همین موضوع باعث اختلاف و درگیری بین دو گروه شد و در این میان سرهنگ بستو، رئیس حراست و همکارانش با اعضای گروه جدید درگیر شدند و ناگهان بر اثر ضرباتی که به سرو صورت و سینه‌اش وارد شد روی زمین افتاد و از هوش رفت که بلافاصله وی را به بیمارستان منتقل کردند اما ساعاتی بعد جان باخت.

 پزشکی قانونی در معاینات اولیه علت مرگ را سکته قلبی عنوان کرد. اما از آنجایی که به گفته شاهدان ضرباتی به قفسه سینه وی وارد شده بود دستور تحقیقات از افرادی که در این درگیری حضور داشتند و شناسایی ضارب صادر شد. همچنین بازپرس سوم دادسرای امور جنایی تهران دستور بازبینی دوربین‌های مداربسته محل درگیری و مشخص شدن علت اصلی مرگ را صادر کرد.

ت ت
کدخبر: 145416 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها