پیدا شدن تکه‎های جسد همسر در قابلمه

پلیس ایالت ویسکانسین آمریکا زن 24ساله‌ای را دستگیر کرده که مدعی است برای بازی و سرگرمی نامزدش را به قتل رسانده و جسد او را تکه‌تکه کرده است.

پیدا شدن تکه‎های جسد همسر در قابلمه
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ چند روز پیش مأموران پلیس شهر گرین‌بی در ایالت ویسکانسین تماسی عجیب از یک زن دریافت کردند که می‌گفت در زیرزمین خانه‌اش جنایتی هولناک رخ داده است.

پلیس ایالت ویسکانسین آمریکا زن 24ساله‌ای را دستگیر کرده که مدعی است برای بازی و سرگرمی نامزدش را به قتل رسانده و جسد او را تکه‌تکه کرده است. به نقل از نیویورک پست، چند روز پیش مأموران پلیس شهر گرین‌بی در ایالت ویسکانسین تماسی عجیب از یک زن دریافت کردند که می‌گفت در زیرزمین خانه‌اش جنایتی هولناک رخ داده است. صدای زن می‌لرزید. او از آنچه دیده بود وحشت کرده و در این شرایط مأموران راهی خانه وی شدند. زن میانسال به مأموران گفت: حدود ساعت 2:30 بامداد بود که با شنیدن صدای بسته شدن در از خواب پریدم. از پله‌ها پایین رفتم و دیدم چراغ زیرزمین روشن است. مشکوک و وارد زیرزمین شدم و در آنجا چشمم به یک سر بریده افتاد. سری که متعلق به پسر 25ساله‌ام است. با دیدن این صحنه وحشتزده با پلیس تماس گرفتم. ماموران با شنیدن اظهارات این زن وارد زیرزمین شدند. داخل زیرزمین سطلی بود که سر مقتول داخل آن بود. همچنین روی تشکی که آنجا به چشم می‌خورد پر بود از خون. مأموران در ادامه به انباری رسیدند که گوشه زیرزمین بود. داخل این انبار بالا تنه مقتول و چند چاقوی مختلف و خون آلود به چشم می‌خورد.

همه شواهد از وقوع یک جنایت هولناک حکایت داشت که قربانی آن پسر 25ساله صاحبخانه بود. هنوز معلوم نبود که جنایت توسط چه‌کسی رخ داده است اما مادر مقتول می‌گفت که پسرش روز قبل نامزدش را به خانه آورده و با او به زیرزمین رفته بود و وی دیگر آنها را ندیده بود. طبق گفته‌های این زن، نامزد مقتول زنی 24ساله به نام شابیزنس بود. مأموران که حدس می‌زدند وی از جریان این جنایت باخبر باشد نشانی او را گرفتند و راهی خانه‌اش شدند. این زن در خانه‌ای در همان نزدیکی زندگی می‌کرد. و وقتی مأموران به آنجا رسیدند زنگ در را زدند و لحظاتی بعد زن جوان در را باز کرد. مأموران با دیدن زن 24ساله شوکه شدند. روی لباس‌هایش خون خشک شده به چشم می‌خورد و این یعنی وی در صحنه جنایت حضور داشته است.

 بازی هولناک​

کریستوفر دیویس، رئیس پلیس شهر گرین‌بی در یک کنفرانس خبری گفت: وقتی مأموران از شابیزنس پرسیدند که چه اتفاقی برای نامزدش افتاده؟ او با خونسردی جواب داد: «این سؤال خوبی است» و بعد توضیح داد که چگونه روز گذشته و در جریان یک بازی نامزدش را به قتل رسانده و جسدش را تکه‌تکه کرده است. به‌گفته متهم، او و نامزدش در روز حادثه ابتدا مقدار زیادی مخدر شیشه خریدند و با هم به زیرزمین رفتند و شروع به مصرف مواد کردند. پس از آن بود که تصمیم گرفتند با انجام یک بازی، احساس خفگی را تجربه کنند. زن جوان توضیح داد که او ابتدا زنجیری را به دور گردن نامزدش انداخته و آن را فشار داده تا او از احساس خفگی لذت ببرد اما چنان از این بازی خوشش آمده که به کشیدن زنجیر ادامه داده و پسر جوان را خفه کرده است. او همچنین گفت که پس از آن برای بازی و سرگرمی تصمیم گرفته همه قطعات بدن او را جدا کند و برای این کار از چند چاقوی مختلف که در زیرزمین بود استفاده کرده است. پس از آن نیز قصد داشته همه قطعات بدن مقتول را به خانه‌اش ببرد و برای همین پاها و بخش‌های دیگری از بدن مقتول را در یک قابلمه بزرگ قرار داده به‌خودروی ون منتقل کرده و بقیه اعضای بدن وی را نیز در زیرزمین رها کرده و با ماشین به خانه برگشته است. پس از اعترافات هولناک این زن، مأموران اقدام به بازرسی خودروی ون او کردند و در آنجا قابلمه‌ای را پیدا کردند که بقایای جسد مقتول داخل آن بود. با کشف اسرار این جنایت هولناک، شابیزنس به اتهام قتل و مثله کردن جسد مقتول راهی زندان شد. قرار است به‌زودی رسیدگی به پرونده او در دادگاه آغاز شود.

ت ت
کدخبر: 144795 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها