آشوبی که مادر داماد در مراسم ازدواج پسرش به پا کرد!

مادر داماد در مراسم ازدواج با حرکات خود عروس سابق را عصبانی کرد.

آشوبی که مادر داماد در مراسم ازدواج پسرش به پا کرد!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ یک زن اهل نیوجرسی آمریکا ویدئویی را که به گفته او حرکات عجیب مادر شوهر سابقش را در مراسم ازدواجش نشان می‌داد در فضای مجازی منتشر کرد. او با هیولای شوهر خواندن مادرشوهرش گفت که او در هنگام ادای خطبه ازدواج حرکات عجیبی را از خود نشان می‌داد تا جایی که حتی دو بار با تذکر کشیش روبه‌رو شد.

 بنا به گفته پائولا، مادرشوهرش در حالی که لباس سفید بر تن کرده بود حتی یکبار به نظر می‌رسید تلاش کرد تا بین او و همسرش بایستد. بنا به گفته این زن وقتی او و شوهرش قصد گرفتن عکس یادگاری داشتند مادرشوهر او نیز بلافاصله در پشت سر آن‌ها قرار گرفت. پائولا حرکات مادرشوهر سابقش را نامناسب و توهین آمیز خواند.

مادرشوهر عروس سابقش را غافلگیر کرد

پائولا در شرح این اتفاق گفت که او حتی نمی‌دانست قرار است که مادرشوهر سابقش در هنگام مراسم ادای خطبه ازدواج حضور داشته باشد. پائولا گفت او و شوهرش قصد داشتند تا مراسم ازدواج خود را در کنار ساحل دریا برگزار کنند، اما وقتی به آنجا رسیدند مادرشوهرش نیز در آنجا حضور داشت.

سوال عجیب مادرشوهر از عروس سابق

این تمام ماجرا نبود و پائولا اتفاقی را که در اولین دیدار با مادرشوهرش رخ داد بازگو کرد. او گفت: «زمانی که این زن را دیدم او با چهره‌ای نفرت انگیز به من گفت: تو چه هستی؟ من که منظورش را متوجه نشده بودم پرسیدم منظورت چیست؟ او گفت شما چه ملیتی هستید؟ من گفتم پرتغالی. بعد پرسید چه می‌خورید؟ من گفتم غذا و در جواب من گفت ما ایتالیایی هستیم و ماکارونی می‌خوریم.»

پائولا این ویدئو را در شبکه اجتماعی تیک تاک منتشر کرد. این ویدئو پس از انتشار در تیک تاک توجه بیش از دو میلیون بیننده را به خود جلب کرد. یکی از کاربران با دیدن این ویدئو در کامنتی نوشت: «اگر مادرشوهرم در مراسم عروسی لباس سفید بپوشد من آن مکان را خراب می‌کنم. کاربر دیگر خطاب به پائولا نوشت: «وقتی این زندگی تمام شده دیگر نباید مشکلات آن را کالبدشکافی کنی.»

ت ت
کدخبر: 144329 تاریخ انتشار
اخبار اجتماعی سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها