در مهدی‌شهر رخ داد:

کشف جنجالی پوست یک قلاده یوزپلنگ آسیایی

فرمانده انتظامی مهدی‌شهر از کشف پوست یک قلاده یوزپلنگ آسیایی در این شهرستان خبر داد و گفت: در این راستا یک قاچاقچی پوست دستگیر شد.

کشف جنجالی پوست یک قلاده یوزپلنگ آسیایی

به گزارش منیبان؛ سرهنگ عباس عرب، فرمانده انتظامی مهدی‌شهر به میزبانی فرماندهی انتظامی مهدی‌شهر ضمن بیان اینکه در پی گزارش‌های مبنی بر نگهداری پوست یک قلاده یوزپلنگ آسیایی در منزل شخصی در مهدی‌شهر موضوع در دستور کار رسیدگی قرار گرفت، گفت: پس از اطلاع از صحت خبر هماهنگی‌های لازم با مقامات قضائی انجام ومنزل این شخص تحت نظر واقع شد.

او ضمن بیان اینکه در بازرسی از منزل این قاچاقچی پوست یک پوست یوزپلنگ کشف شده است، افزود: ارزش پوست این یک قلاده یوزپلنگ آسیایی بنا به نظر کارشناسان امر بالغ بر دو میلیارد ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی مهدی‌شهر ضمن بیان اینکه یک قبضه سلاح شکاری غیر مجاز نیز کشف و ضبط شده است، ابراز داشت: در پی مشخص شدن ادله جرم این قاچاقچی پوست دستگیر شد.

عرب در ادامه تصریح کرد: متهم طی بازجویی به خرید و فروش پوست انواع حیوانات وحشی با همکاری شکارچیان غیر مجاز منطقه اعتراف کرد که با اظهارات وی پرونده تشکیل و به مراجع قضائی ارسال شد.

او افزود: از همه شهروندان در خواست داریم در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک و انجام شکار توسط شکارچیان غیرمجاز، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اعلام کنند تا موضوع پیگیری و رسیدگی شود.

ت ت
کدخبر: 144195 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها