ثبت‌نام ۸۴ درصد زائران واجد شرایط اعزام به حج ۱۴۰۲ قطعی شد

مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان حج و زیارت از ثبت‌نام قطعی ۸۴/۱۴ درصد زائران واجد شرایط اعزام به حج تمتع ۱۴۰۲ در کاروان‌های انتخابی خود خبر داد.

ثبت‌نام ۸۴ درصد زائران واجد شرایط اعزام به حج ۱۴۰۲ قطعی شد
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ وحید اسکندری، مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان حج و زیارت با بیان اینکه ثبت نام زائران سال آینده همچنان تا زمان پر شدن ظرفیت کامل کاروان‌ها ادامه خواهد داشت، گفت: ۸۴/۱۴ درصد زائران واجد شرایط اعزام برابر با ۶۲ هزار و ۲۰۸ نفر تاکنون تمامی اقدامات لازم برای اعزام خود به حج سا آینده را به انجام رسانده اند.

او تاکید کرد: زائران واجد شرایط در قالب حدود ۵۰۰ کاروان از ۱۹ ایستگاه پروازی در سطح کشور به سرزمین وحی اعزام خواهند شد.

مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان حج و زیارت با بیان اینکه با توجه به کیفیت و انتخاب هتل‌های با ظرفیت بالاتر برای اسکان، زائران حج در قالب پنج گروه کاروانی به مکه مکرمه اعزام خواهند شد، اظهار داشت: زائران اعزامی حج ۱۴۰۲ در قالب پنج گروه ۹۰ ، ۱۳۵، ۱۶۰، ۱۷۰ و ۱۸۰ نفره به عربستان اعزام خواهند.

اسکندری ادامه داد: با توجه به تحقق منویات مقام عظمای ولایت در راستای ارائه خدمات هرچه بیشتر به زائران و کاهش هزینه‌ها و با توجه به برنامه ریزی انجام گرفته، عوامل اجرایی اعزامی به حج سال آینده پنج درصد نسبت به جمعیت زائران در نظر گرفته شده است.

ت ت
کدخبر: 144193 تاریخ انتشار
اخبار اجتماعی سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها