تبدیل شدن یکباره جنین سه قلوی این زن به بچه غول!+عکس

مادر نوزاد غول پیکر با دیدن نوزادش حیرت زده شده بود . پرستاران برای پوشاندن این نوزاد که بچه غول و هالک شگفت انگیز نام گرفته از لباس کودک 18 ماهه استفاده کردند.

تبدیل شدن یکباره جنین سه قلوی این زن به بچه غول!+عکس
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ مادر جوانی با به دنیا آوردن نوزاد سنگین وزن خود خبرساز شد. به این نوزاد غول پیکر لقب هالک شگفت انگیز داه اند.

مادر این نوزاد می گوید در دوران بارداری اطرافیان فکر می کردند که او سه قلو بارداراست. وزن این نوزاد هنگام تولد دقیقا دو برابر یک نوزاد معمولی بود.

نوزاد ملقب به هالک هنگام تولد 6 کیلو و 35 گرم وزن داشت و در یک ماه اول رشد قابل توجهی داشته است .

 قد این نوزاد در پرونده ی پزشکی تولد 60 سانتی متر ثبت شده است یکه کی از رکوردهای ثبت شده در بیمارستان لوسیانو آمریکا بوده است.

او در مورد عکس العمل و رفتار اطرافیان می گوید:

همسرم وقتی نوزاد را دید بسیار متعجب شد و تا چند دقیقه فقط به او خیره شده بود و با حیرت او را نگاه می کرد و مدام به من می گفت این نوزاد خیلی بزرگ است!

دوستان و اقوام تصور می کردند من 3 قلو باردار هستم و این موضوع را از آنها پنهان می کنم ولی بعد از تولد پسرم متوجه واقعیت شدند.

پرستار وقتی برای اولین بار نوزاد را کنار من آورد با هیجان می گفت که تا به حال چنین نوزادی در اینجا متولد نشده است و آنها برای نوزاد من از پوشک بزرگ و لباسی که مناسب یک کودک 18 ماهه است استفاده کرداند.

بچه+غول

نوزاد غول پیکر به دلیل وزن سنگینی که دارد برای مادرش دردسر ساز شده و این زن جوان حتی برای در آغوش گرفتن نوزاد با مشکل روبرو است.

ت ت
کدخبر: 143845 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها