این 168 نفر 111 سرقت انجام دادند

فرمانده انتظامی شهرستان شهریار از بازداشت ۱۶۸سارق طی دو هفته گذشته در این شهرستان خبرداد.

این 168 نفر 111 سرقت انجام دادند
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، سرهنگ پیمان فتاحی، فرمانده انتظامی شهرستان شهریار از بازداشت ۱۶۸سارق طی دو هفته گذشته در این شهرستان خبرداد.

در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ برابر تماس‌های مردمی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، مبنی بر وقوع سرقت در شهرستان شهریار، بررسی موضوع در دستورکار ماموران انتظامی این شهرستان قرارگرفت و در همین راستا نیز عوامل انتظامی اقدام به اجرای طرح‌های انتظامی و امنیت محله محور کردند.

وی با بیان اینکه این طرح از ابتدای اسفندماه به اجرا درآمده و اجرای آن همچنان ادامه دارد، گفت: برابر آمارهای ما در نیمه اول اسفند ماه یعنی تا تاریخ ۱۵ اسفند با تلاش ماموران و اقدامات اطلاعاتی ۱۶۸سارق اماکن خصوصی، خودرو، محتویات خودرو، اماکن خصوصی و کابل و تجهیزات مخابراتی شناسایی و دستگیر شدند.  

فتاحی با اشاره به انجام بازجویی از متهمان دستگیر شده، گفت:‌این افراد در جریان بازجویی‌ها تاکنون ۱۱۱ فقره سرقت اعتراف کرده‌اند که با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان شهریار از شهروندان خواست تا همکاری لازم را با ماموران به‌عمل آورده و اقدامات پیشگیرانه پلیسی مانند؛ نصب دزدگیر و دوربین مداربسته در اماکن خود را انجام داده و از قراردادن وجوه نقد، اوراق بهادار و تلفن همراه در خودرو خودداری کنند./اجتماعی

ت ت
کدخبر: 143807 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها