اعلام میزان خسارت آتش‌سوزی بازار تهران

ملکی گفت: ساعت ۲۱:۳۱ شب گذشته(پنجشنبه) حادثه آتش سوزی در بازار تهران، کوچه سیدولی به سامانه ۱۲۵ اعلام شد و ماموران چهار ایستگاه آتش نشانی به همراه خودروهای پشتیبانی در مدت چهار دقیقه به محل حادثه رسیدند.

اعلام میزان خسارت آتش‌سوزی بازار تهران

به گزارش منیبان، سیدجلال ملکی گفت: ساعت ۲۱:۳۱ شب گذشته(پنجشنبه) حادثه آتش سوزی در بازار تهران، کوچه سیدولی به سامانه ۱۲۵ اعلام شد و ماموران چهار ایستگاه آتش نشانی به همراه خودروهای پشتیبانی در مدت چهار دقیقه به محل حادثه رسیدند.

وی افزود: با حضور آتش‌نشانان مشاهده شد که یک پاساژ ۲ طبقه که ۸۰ باب مغازه که همگی در زمینه تولید کشف فعالیت داشته طعمه آتش شده است.

ملکی ادامه داد: کانون اصلی آتش در طبقه دوم پاساژ پنج باب مغازه به وسعت ۱۰۰ متر بود که در محل مملو از مواد قابل اشتعال همچون حلال‌های تینر و بنزین و سایر لوازم بود.

وی با بیان اینکه آتش در حال سرایت به سقف شیروانی و سایر مغازه‌ها بود، گفت: آتش‌نشانان عملیات مهار را آغاز و همزمان بخشی از سقف شیروانی را برش دادند.

به گفته ملکی، این آتش سوزی بدون مصدومیت مهار شد اما از تولیدکنندگان درخواست داریم با توجه به ایام عید و افزایش ساعت کاری حتما در ایام شب نیز از مسدود کردن مسیرهای خروجی کارگاه و پاساژ خودداری کنند و از کارگران ۲۴ ساعته استفاده نکنند زیرا در گذشته نیز به دلیل خستگی کارگران شاهد اتفاقات ناگواری بودیم./ ایرنا

ت ت
کدخبر: 143795 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها