مرگ دردناک دختر 2 ساله در آب باران/ این عکس دل انسان را آتش می زند

 شب پیش یک کودک (دختر) تقریبا ۲ ساله در شادگان در آب جمع شده حاصل از بارندگی در یکی از زمین‌های خالی مسکونی کنار منزلشان سقوط کرده و جان خود را از دست داد.

مرگ دردناک دختر 2 ساله در آب باران/ این عکس دل انسان را آتش می زند
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، طبق اعلام منابع آگاه و مردم محلی، ۲ شب پیش یک کودک (دختر) تقریبا ۲ ساله بنام آیسال در منطقه چومه سیدعلوان شادگان در حین بازی در یکی از زمین‌های مسکونی خالی ما بین منازل در آب جمع شده حاصل از بارندگی سقوط کرد و متاسفانه نتوانست خود را از آب و گل و لای بیرون بکشد و جانش را از دست داد.

اتفاق دردناک و عجیبی که بیش از این در خوزستان مشابه آن را شاهد بوده‌ایم و در گذشته نیز شاهد سقوط کودکان و خردسالان در جوهای رو باز بودیم و این بار یک مانداب کوچک در یک زمین مسکونی خالی چنین حادثه ناگواری را رقم زد.

گویا اتفاقات حاصل از بارندگی و روان‌ آب‌ها در خوزستان تمامی ندارد.

یک مسئول آگاه که نخواست نامش شود به خبرنگار ایلنا گفت: طبق شنیده‌ها این اتفاق در یک زمین شخصی محصور شده بین منازل مسکونی اتفاق افتاد. مالک موظف بود خاکریزی یا دیوارکشی انجام دهد که مانع از تجمع آب شود یا حداقل از شهرداری چنین درخواست می‌کرد.

این منبع آگاه افزود: این زمین مابین منازل مسکونی بود، متاسفانه در بسیاری از مناطق محروم چنین زمین‌هایی به محلی برای بازی کودکان تبدیل شده است.

آب باران در شادگان

این منبع آگاه ادامه داد: آب جمع شده نیز عمق زیادی نداشت ولی کودک توانایی بیرون آمدن از گل و لای این آب را نداشت و متاسفانه چنین اتفاق ناگواری اتفاق افتاد.

این منبع آگاه اضافه کرد: این منطقه نیز از مناطق حاشیه شادگان بوده و تا یکسال گذشته حتی خیابان‌های آن آسفالت نبود و در یک سال اخیر بسیاری از خیابان‌های آن آسفالت شد ولی همچنان کمبودهایی دارد که پروژه‌ای از گذشته برای بهبود زیرساخت‌های این منطقه تعریف و در حال انجام است.

مرگ کودک 2 ساله

زمین‌های خالی مابین منازل مسکونی در بسیاری از مناطق مختلف خوزستان بخصوص حاشیه شهرها قابل مشاهده است و سازوکاری برای سامان بخشیدن به آن‌ها نیست و به محلی برای تجمع زباله و مانداب تبدیل شده اند و محلی خطرناک برای کودکان محسوب می‌شوند.

ت ت
کدخبر: 134487 تاریخ انتشار
منبع ایلنا
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها