زن متاهل: زنی با لباس ناشایست منتظر شوهرم بود!

زنی 28 ساله باچشمانی پف کرده و اشکبار، ظاهری آشفته و پوششی ساده وارد اتاق مشاوره شد بعد از معرفی، با گریه های مستمر شروع به شرح ماجرا کرد.

زن متاهل: زنی با لباس ناشایست منتظر شوهرم بود!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ زنی  28 ساله باچشمانی پف کرده و اشکبار، ظاهری آشفته و پوششی ساده وارد اتاق مشاوره شد بعد از معرفی، با گریه های مستمر شروع به شرح ماجرا کرد.من خیلی بدبختم ازدیروز نه زمین منو میخره نه هوا .انگار دچار کابوس  شدم . خیلی برام سخته. من تمام شدم . من از دیروز مردم. چرا شوهرم باید این بلا رو سر من بیاره؟ من چی کم گذاشته بودم مگه؟ چطور دلش آمد آن زن را به من ترجیح بده؟ دیروز گوشی شوهرم رو نگاه میکردم که تو گالریش عکس اسکرین شات از 5 پروفایل به نام آقا ولی با عکس زن دیدم همان شماره ها رو از داخل واتس آپ نگاه کردم . متوجه شدم مربوط به زن غریبه و باهاشون چت کرده بود . بعد از داد و بی داد و جیغ و شکستن تلویزیون و شیشه میز بوفه مجبور شد بهم توضیح بده که معلوم شد با یکیشون رابطه داره ولی 4 تای دیگه رو تازه پیدا کرده بود فقط در حد آدرس و فضای مجازی. بعد از توضیحاتش گفتم یا میبری من ببینمش یاخودم رو باخونه آتیش میزنم .رفتیم تهران و رسیدیم دم در و زنگ زدیم . یک خانم با پوششی ناشایست در را باز کرد و سلام کرد. من زانوهام شل شد داد زدم ، جیغ کشیدم و به خانم حمله کردم . همسرم منو گرفت و جداکرد. بعد کلی فریاد تو آپارتمان همسرم منو کشید و با خودش برد تو ماشین و به خونه برگشتیم. تو راه توضیح داد 3 ساله رابطه  دارد . دقیقاهمون 3 سالی که شروع اختلاف ما بود و شوهرم هر روز از من فاصله بیشتری می گرفت و بعد از یک سال کلا رابطه زناشویی را از من گرفته بود و از لحاظ عاطفی هم کاملا تنها بودم و مجبور شدم به دوست همسرم درددل کنم و به او پناه ببرم.

 

 

که چند وقت پیش به دلیل پیشنهاد بی شرمانه که داده بود گذاشتمش کنار، گفتم من به شوهرم خیانت  نمی کنم . ولی بی خبر از این که شوهرم 3 ساله به من خیانت می کند و دلیل رابطه نداشتن با من معلوم شد. خیلی پشیمانم . کاشکی منم بهش خیانت می کردم. ولی نه مگر من حیوانم . متاسفم برایش.

ت ت
کدخبر: 134004 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها