امروز این جاده‌ها مسدود هستند

مرکز مدیریت راه‌های کشور در جدیدترین گزارش از وضعیت راه‌ها در صبح روز جمعه از تردد روان در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال خبر داد.

امروز این جاده‌ها مسدود هستند
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، مرکز مدیریت راه‌های کشور در جدیدترین گزارش از وضعیت راه‌ها در صبح روز جمعه از تردد روان در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال خبر داد.

در این گزارش که تا ساعت ۹ صبح روز جمعه ۲۳ دی‌ماه بروزرسانی شده است  آخرین وضعیت محورهای شمالی به صورت تردد روان در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) گزارش شده است. ضمناً محور هراز دارای مه گرفتگی در ارتفاعات و سایر محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.

این مرکز در گزارش آخرین وضعیت جوی، ‌ از  بارش برف در ارتفاعات استان های آذربایجان غربی و قزوین و مه گرفتگی غلیظ در استان خوزستان خبر داده و همچنین محدودیت تردد با تغییر مسیر را به شرح زیر اعلام کرده است:

۱) محور قدیم خرم آباد - پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد - پل زال و محور خرم آباد - کوهدشت انجام می گردد.

۲) محور بندرلنگه – بندرخمیر(محدوده کنخ) تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین محور بندرلنگه – دژگان - بندرخمیر انجام می گردد.

همچنین در این گزارش محور مسدود شریانی، ‌ محور  ریگان – ایرانشهر اعلام شده و از محورهای پونل-خلخال، جاسک–بشاگرد، چاهان–زرآباد به عنوان  محورهای مسدود غیر شریانی نام‌برده شده است./ ایسنا

ت ت
کدخبر: 132984 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها