اقدام شرم‌آور زن تهرانی با برادر شوهرش

زن جوان به اتهام کلاهبرداری دستگیر شد و منکر اتهام خود شد.

اقدام شرم‌آور زن تهرانی با برادر شوهرش
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ زن جوان که با شکایت برادرشوهرش و دو زن دیگر متهم به کلاهبرداری شده است در تحقیقات اولیه منکر این اتهام شد و آن را پاپوش دانست.

چند روز قبل مرد جوانی به پلیس مراجعه و از همسر برادرش شکایت کرد. او گفت: از زمانی که برادرم به اتهام کلاهبرداری و غصب عنوان مأمور به زندان افتاده هرازگاهی به دیدار همسرش می رفتم تا اگر کاری داشت انجام دهم.

حدود سه هفته قبل که برای دیدن فرنوش، همسر برادرم به خانه اش رفتم ناگهان سه نفر وارد شدند و مرا با کتک و به زور از خانه خارج کرده و به کمپ ترک اعتیاد اجباری بردند. من اعتیاد دارم اما در این حد نیست که بخواهم در کمپ بستری شوم.

سه هفته در کمپ شکنجه می شدم و در نهایت مسئولان کمپ زمانی که دیدند حالم وخیم است، ترسیدند و مرا آزاد کردند . این سناریو به دستور فرنوش بود و من از او شکایت دارم.

کلاهبرداری زن جوان به بهانه وام

با شکایت مرد جوان؛ تحقیقات به دستور بازپرس حبیب الله صادقی آغاز شد. همزمان با این شکایت زن جوانی به پلیس رفت و گفت: مدتی قبل پسرم را به پارکی در نزدیکی خانه ام بردم. در پارک با زن جوانی به نام فرنوش آشنا شدم. فرنوش خودش را روانشناس معرفی کرد و گفت کارشناس حقوقی نیز هست و اگر کسی مشکلی داشته باشد می تواند آن را حل کند. من که مدتی بود با همسرم دچار اختلاف شده بودم از مشکلاتم گفتم.

او ادامه داد: کم کم رابطه من و فرنوش صمیمی تر شد و حتی به خانه ام آمد. او گفت برای برطرف کردن مشکلات زندگی ات نیاز به مشاوره و انجام کارهای حقوقی داری و باید مبالغ زیادی پول بپردازی.

فرنوش گفت برادر شوهرش در بانک کار می کند و می تواند برایم وام 500 میلیون تومانی بگیرد که نه تنها مشکل مالی مرا برطرف می کند بلکه می توانم با این پول کاری برای خودم دست و پا کنم.

آن طور که فرنوش می گفت سود این وام خیلی کم بود و من تصمیم گرفتم وام را بگیرم. فرنوش گفت که برای گرفتن وام 500 میلیونی باید 50 میلیون تومان پول به حسابش واریز کنم. از آنجایی که 50 میلیون تومان برای پرداخت نداشتم 200 گرم طلایم را به او دادم اما بعد از آن دیگر از فرنوش خبری نشد.در ادامه نیز زن جوان دیگری شکایتی مشابه مطرح کرده بود.با انجام تحقیقات و چهره نگاری های صورت گرفته مشخص شد زن جوانی که از او شکایت دارند، فرنوش است.

بدین ترتیب زن جوان به دادسرا احضار شد، اما او سناریوی متفاوتی را مطرح کرد و گفت: چندین سال قبل دانشجوی روانشناسی بودم اما بعد از مدتی ترک تحصیل کردم و دلم می خواست در رشته حقوق ادامه تحصیل دهم.

تا اینکه با همسرم آشنا شدم او خودش را مأمور پلیس و کارشناس حقوقی معرفی کرد و می گفت که می تواند به من در ادامه تحصیلم کمک کند. اما مدتی بعد از ازدواجمان همسرم به اتهام غصب عنوان مأمور و کلاهبرداری بازداشت شد.

او ادامه داد: در این مدت هم برای اینکه بتوانم خانه اجاره کنم و درآمدی داشته باشم از برادرشوهرم کمک می گرفتم. او خودش را جای همسرم معرفی می کرد و به خاطر شباهتی که به شوهرم داشت کارت شناسایی او را نشان می داد. برادرشوهرم اعتیاد دارد و خودش خواست که برای ترک به کمپ برود و به خواسته خودش رفته و ادعای او را قبول ندارم. دو زن جوانی هم که از من شکایت کرده اند دروغ گفته اند و می خواهند از من اخاذی کنند.

با اظهارات زن جوان، تحقیقات به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی پایتخت در این خصوص ادامه دارد.

ت ت
کدخبر: 132316 تاریخ انتشار
اخبار اجتماعی سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها