سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اعلام کرد:

سقوط تریلر بر روی خودروی سواری/ جان باختن ۶ نفر

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از جان باختن ۶ نفر در حادثه سقوط یک دستگاه تریلر بر روی یک خودروی سواری در محور رودان به منوجان خبر داد.

سقوط تریلر بر روی خودروی سواری/ جان باختن ۶ نفر

به گزارش منیبان؛ فاطمه نوروزیان، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: متاسفانه عصر جمعه در اثر بارندگی و لغزندگی جاده‌ها، در محور رودان به منوجان و قبل از تونل منوجان گزارش وقوع یک فقره تصادف به مرکز اورژانس ارسال شد.

او افزود: بلافاصله تیم‌های اورژانس در کنار تیم‌های امدادی به محل حادثه اعزام و اقدامات مورد نیاز برای حادثه دیدگان آغاز شد.

نوروزیان تصریح کرد: این حادثه به علت لغزندگی جاده بر اثر بارش رخ داده و طی آن یک دستگاه تریلر بر روی یک خودروی سواری عبوری سقوط می‌کند که به کشته و زخمی شدن تعدادی از هم‌وطنان منجر شد.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ادامه داد: در اثر این تصادف 6 نفر جان خود را از دست داده و 2 نفر نیز مصدوم شدند که مصدومان بلافاصله به بیمارستان شهرستان رودان انتقال داده شدند و در حال دریافت خدمات درمانی هستند.

او یادآور شد: اطلاعات تکمیلی این حادثه ناگوار در دست بررسی است و به محض نهایی شدن اطلاعات جان باختگان و مصدومان اعلام خواهد شد.

ت ت
کدخبر: 131740 تاریخ انتشار
اخبار اجتماعی سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها