مرگ پسر 16 ساله در تولد

رسم غلط تیراندازی در جشن تولد، یک کشته و پنج مجروح به جا گذاشت.

مرگ پسر 16 ساله در تولد
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ رئیس حوزه قضایی شهرستان نرماشیر در شرق  کرمان در تشریح این خبر گفت: یک شنبه شب ۲۹ آبان براثر تیراندازی با اسلحه شکاری در جشن تولدی که در یک منزل مسکونی در نرماشیر در حال اجرا بود متاسفانه یک نوجوان ۱۶ ساله جان باخت و پنج نفر هم مجروح شدند . مجروحان پس از وقوع حادثه به سرعت به مراکز درمانی انتقال یافتند و تحت درمان قرار گرفتند.

 قاضی حمید احمدی مقدم با اشاره به این که عامل تیراندازی دستگیر و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده است، تصریح کرد: قرار جلب صاحبان اسلحه و منزل مسکونی که جشن تولد در آن در حال اجرا بوده نیز صادر شده است.

او با بیان این که تیراندازی در مراسم جشن و عزا از رسوم غلط است که بیشتر اوقات وقوع حوادث تلخی را به دنبال دارد، گفت: باید بر مبنای فرهنگ سازی، این رسم اشتباه ریشه کن شود.

این مقام قضایی اظهارکرد: نیروهای پلیس اطلاعات شهرستان نرماشیر مکلف شدند که با هرگونه مصادیق تیراندازی در مراسم با جدیت و حساسیت بیشتری برخورد و برای شناسایی عامل یا عاملان آن اقدام کنند.

بنابر این گزارش، فردی که اقدام به تیراندازی کرده با فرد مقتول و مجروحان نسبت خانوادگی دارد، اما پس از حادثه به علت ترس از صحنه فرار کرده  بود که یک ساعت پس از آن با اقدام سریع نیرو‌های انتظامی دستگیر و سلاح متهم نیز کشف شد.

نگاهی به آمار جان باختگان تیراندازی در مراسم عروسی و عزا در شرق و جنوب کرمان نشان از خطرات این رسم غلط دارد.

ت ت
کدخبر: 122854 تاریخ انتشار
اخبار اجتماعی سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها