با این کارها دل مردان را ببرید

چگونه یک مرد را عاشق خود کنیم؟ هر دختری در زندگی ممکن است زمانی که برای اولین بار شخصی را می‌بیند و احساس می‌کند از او خوشش آمده این سوال را از خود بپرسد.

با این کارها دل مردان را ببرید
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ باید بدانید علاوه بر ظاهر، برخی از ویژگی‌ها و خصوصیات اخلاقی در شما باعث می‌شوند تا پسری را که می‌خواهید به خود علاقه‌مند کنید. برای جذاب شدن نیازی به هزینه‌های زیاد ندارید. تنها کافیست بر روی ویژگی‌ها و خصوصیات اخلاقی خود کار کنید و مجموعه‌ای از آن‌ها را در خود پرورش دهید.

روش های عاشق کردن مردان

شناخت مردان و درک عواطف و احساسات آن‌ها کمی مشکل است اما با این حال بهتر است از مشاوره روابط عاطفی کمک بگیرید. تا چند نکته کلیدی به شما آموزش دهد و در جذب کردن آن‌ها به خود موفق‌تر باشید و روابط عاشقانه‌ای ایجاد کنید. یکی از روش های عاشق کردن مردان این است که اطلاعاتی از او به‌دست آورید. رفتارهای او را زیرنظر بگیرید تا متوجه شوید فرد موردنظر چه ویژگی‌ها و علایقی دارد.

خوشرو باشید

اکثر مردها عاشق زنی می‌شوند که آرامش دارد و با لبخندهای به موقع تصویری ماندگار از خودش در ذهن بقیه به جای می‌گذارد. پس یکی از روش های عاشق کردن مردان این است که لبخندی گرم و سرشار از توجه داشته باشید و همزمان به چشمان فرد مقابل نگاه کنید. این لبخند موجی از احساسات مثبت را نسبت به شما بر می‌انگیزاند.

خودتان بودن از روش های عاشق کردن پسران

بگذارید طبیعت واقعی شما بدرخشد. مرد مناسب شما، شما را همانطور که هستید دوست خواهد داشت. شکل درست جذب کردن این است که نیازی نداشته باشید وانمود به چیزی بکنید که نیستید. مردان معتمد به نفس از زنان قوی‌تر یا بهتر از خود نمی‌ترسند بلکه به بودن در کنار او افتخار می‌کنند. مردان رشد یافته بالغ، شیفته زنانی می‌شوند که طبیعی و نرمال رفتار می‌کنند و شخصیت منحصربه‌فرد خود را دارند. با یک شوخی به موقع باعث خندیدن طرف مقابل شوید یا به وقت نیاز پای در و دل‌های طرف مقابل بنشینید اما در هر صورت از رفتار مصنوعی و یا تقلید جلوگیری کنید.

مردانگی واقعی او را تحسین کنید

همه افراد فارغ از جنسیت از کمک حال بودن و مفید واقع شدن لذت می‌برند. این خواسته ویژگی صرفا مردانه نیست اما یکی از روش های عاشق کردن مردان این است که مردانگی آن‌ها را تحسین کنید. این تحسین در مورد رفتار خوب با مردم، جوانمردی و رفتار توام با احترام نسبت به دیگران است.

صحبت در مورد سرگرمی‌های خود از روش های عاشق کردن پسران

در مورد فعالیت‌هایی که دوست دارید و غالبا سعی می‌کنید آن‌ها را انجام دهید صحبت کنید. اینکه دوست دارید رمان بخوانید یا ساعاتی در روز را صرف یوگا کنید، فیلم و سریال ببینید یا جملات انگیزشی را گوشه‌ دفترچه‌تان یادداشت کنید همگی جزو علایق شما به‌شمار می‌آیند و باعث ایجاد صمیمیت بیشتر بین شما می‌شوند. همچنین از این طریق می‌توانید اشتراکات خود با مرد موردنظرتان را پیدا کنید.

از گوشی موبایل خود کمی فاصله بگیرید

غرق شدن در فضای مجازی باعث می‌شود از لحظات خوش در زندگی واقعی غافل شوید و توجه لازم را به اطراف نداشته باشید. یکی از روش های عاشق کردن مردان این است که کمی از دنیای مجازی فاصله بگیرید. این کار هم شما را باهوش‌تر نشان می‌دهد و هم فرصت‌های بیشتری برای خلق لحظه‌های هیجان انگیز در اختیارتان قرار می‌دهد.

زبان بدن راحت و گشوده از روش های عاشق کردن پسران

تحقیقات نشان می‌دهد که زبان بدنی که تدافعی نباشد فرد را برای دیگران جذاب‌تر و مطلوب‌تر می‌کند. این بدان معناست که شما باید به سمت او بچرخید، از روی هم گذاشتن بازوها مانند دست به سینه نشستن که به نوعی مسدود کردن بدن خوانده می‌شود خودداری کرده و دقت کنید که روبه‌روی او باشید. این نشانه‌های غیرکلامی از نظر علمی ثابت شده است و باعث افزایش احساس جذابیت او نسبت به شما خواهد شد.

ت ت
کدخبر: 121534 تاریخ انتشار
اخبار اجتماعی سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها