9 کشته و زخمی در حوادث رانندگی خوزستان

مدیر روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: وقوع چهار فقره تصادف در جاده‌های خوزستان طی ۲۴ ساعت گذشته یک کشته و هشت مصدوم بر جا گذاشت.

9 کشته و زخمی در حوادث رانندگی خوزستان
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ عارف شرهانی، مدیر روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: در شبانه‌روز گذشته حوادث رانندگی در استان خوزستان یک کشته و هشت مصدوم برجای گذاشت.

او ادامه داد: برخورد پراید با یک عابر پیاده از زایران اربعین حسینی در توقفگاه خودرویی مرکزی چذابه موجب مصدوم شدن یک زن ۴۷ ساله شد که توسط ماموران اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان طریق القدس انتقال یافت.

شرهانی افزود: در حادثه‌ای دیگر بر اثر برخورد خودروهای هیوندای آزرا و پراید با یکدیگر در جاده هندیجان-ماهشهر نیز یک مرد ۵۴ ساله مجروح و به بیمارستان شهدای هندیجان منتقل شد.

او گفت: واژگونی یک دستگاه خودروی پراید در جاده بستان - عبدالخان سه نفر مصدوم بر جا گذاشت که شامل یک پسر بچه چهار ساله و یک مرد ۳۱ ساله و یک زن ۲۲ ساله ثبت شده که توسط یک دستگاه آمبولانس به بیمارستان نفت سوسنگرد منتقل شدند.

سخنگوی اورژانس ۱۱۵ خوزستان ادامه داد: در یک حادثه نیز بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در اندیمشک - شوش سه نفر شامل ۲ نفر مرد ۲۰ و ۲۱ ساله و یک زن ۵۱ ساله مصدوم شدند و یک نفر با هویت نامشخص فوت شد.

ت ت
کدخبر: 110242 تاریخ انتشار
اخبار اجتماعی سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها